Шпигунка 1.0

Перший легальний гайд з перевірки партнера (бойфренда)
Про гайд
Купуючи гайд ви отримаєте посилання на 15 відкритих реєстрів і баз, з яких ви дізнаєтесь про те, яке майно є в вашого партнера та чи має він борги перед державою чи іншими особами, чи був від одружений або навіть зараз в шлюбі, чи є в нього діти і чи платить він аліменти.
До кожного посилання на відкритий реєстр і базу даних є коротка відео-інструкція про те, як користуватись пошуком, в який рядок вносити відомості та які саме.
Вся відкрита інформація, яку ви можете знайти легально в інтернеті, все в одному гайді, що залишається у вас пожиттєво без обмеження по часу та кількості перевірок.
До повного гайду включений чек-лист, який можна придбати окремо. Сам гайд містить додаткову інформацію, яка відсутня в окремому чек-листі, про те, як знайти код особи, пошук по унікальних реєстрах, пов'язаних осіб та іншу додаткову інформацію

Переваги
1
Всі реєстри в одному місці
Вам не має потреби шукати інші додаткові реєстри для перевірки особи. В гайді зібрані всі реєстри в яких ви можете перевірити свого партнера, а також два бонусних відео про те, де і як можна знайти додаткову інформацію, в тому числі по унікальним реєстрам.
2
Отримаєте відповіді на свої питання
А чи був він одружений чи зараз в шлюбі? А чи є в нього нерухомість та авто? Адреса, де ми гостювали, це його дім/квартира чи оформлена на друга/брата? Чи є в нього зареєстрований бізнес? Та багато інших питань, які рояться в голові кожної дівчини перед серйозними стосунками.
Єдине питання, на яке ніколи не дасть відповідь цей гайд, а чи зраджує він вас.
3
Відео-супровід
До кожного реєстру детальне відео в якому я розказую в яке поле/рядок і які дані вносити, або де шукати інформацію, яка вас цікавить.
Вам не потрібно шукали окремо як користуватись базами та які поля заповнювати.
4
Строк пожиттєвий
Платите один раз і використовуєте скільки потрібно. Строк користування такою інструкцією не обмежений в часі. Ви можете використати одну і те саму схему перевірки необмежену кількість разів на необмежену кількість осіб. В першу чоловіків, але можете перевірити і про себе інформацію. Алгоритм єдиний.
5
Низька ціна
Ви отримуєте унікальні матеріали за ціною двох коктейлів чи маленького сету суші. Один вечір п'ятниці проведете в перевірці бойфренда, а користі отримаєте на все життя.
6
Єдина в Україні інструкція-гайд такого плану
Не має іншої схожою чи подібної інструкції, яка би повністю давала відповіді на питання перевірки особи по відкритим реєстрам. Ви можете шукати самі, а можете отримати все в одному гайді і користуватись необмежену кількість разів.
7
Бонуси
Єдина інструкція, яка допомагає знайти РНОКПП (ідентифікаційний код), якщо ви не знаєте такого коду свого партнера. А вже знаючи код можна знайти багато іншої інформації.
Єдина інструкція, яка допомогає відслідкувати зв'язки з іншими особами і знайти інформацію по реєстрах, які унікальні чи рідкісні.
8
Покупки анонімні
Вам не потрібно писати мені в директ про ваше бажання купити. Всі покупки здійснюються анонімно і ніхто не буде знати, що ви купили такий гайд. Вам досить оплатити за допомогою банківської картки бажаний гайд чи чек-лист. Після оплати ви отримаєте доступ до придбаних матеріалів.
9
Автоматичний доступ
Після оплати через платіжний сервіс ви отримуєте доступ до придбаних матеріалів автоматично. Не потрібно чекати, коли я перевірю зарахування коштів та напишу вам свої реквізити для оплати через директ. Лише декілька кліків і доступ у вас.

Гайд
"Шпигунка 1.0"

повний гайд разом із чек-листом
350
грн.
Повний доступ до матеріалів, відео, чек-листа та інструкції надається за однією електронною адресою.

Консультація
по гайду "Шпигунка 1.0"

консультація
550
грн.
Особиста консультація по питаннях роботи із базами і реєстрами, а також отриманою інформацією. Консультація проходить онлайн на домовлений і зручний день і час. Тривалість консультації до 30 хвилин.

Чек-лист до "Шпигунка 1.0" окремо

чек-лист
125
грн.
Окремо чек-лист, який є частиною повного гайду. В чек-листі вміщений загальний перелік реєстрів, посилання, необхідна інформація для пошуку та опис, яку інформацію в них можна отримати.

Відсутні підказки по заповненню пошукових форм та де шукати інформацію
ФОП Михаленко Л.С.
РНОКПП 2916812125
тел.: +380950910803
e-mail: maetepravo@gmail.com